Jak jste byli s námi spokojeni

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4422"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Taky bych chtěl poděkovat panu Kotrbovi, opravdu precizní práce a i přes mé obavy a představy jsem si léto na mé Emce užil a to jen díky němu. Ještě jednou DÍKY!!
Cením si ochoty pana Kotrby kdykoliv pomoci radou. Je vidět, že se vyzná! Díky!
Jako další majitel sovětského stroje se připojuji ke kladným hodnocením práce Peťu Kotrbu.dekuji mu za odvedenou,ale především velice precizní a poctivou práci při kompletní renovaci motocyklu M72.renovace byla hodně náročná vzhledem ke stavu původních dílů.taky jsem dostal hodně praktických rad k motocyklu i během renovace což jako začátečník velmi oceňuji.doporučuji všem,co potřebují třeba jen poradit nebo jakékoli práce na moto.jeste jednou velké díky.a Peťo, odpočívej taky někdysmileysmileysmiley
Můj Dněpr MT9 stál několik let v garáži a já se nakonec rozhodl přenechat renovaci někomu jinému. Naštěstí jsem narazil na Péťu Kotrbu. Výsledek stojí opravdu za to. Renovaci jsme s Petrem průběžně konzultovali. Petr má bohaté zkušenosti, takže nehrozí žádná chybná rozhodnutí nebo experimenty. Vše funguje na pvní pokus, tak ja má. Velice cenné jsou jeho vazby na dodavatele náhradních dílů. Zkrátka ví kam zajet a komu zavolat. Navíc i když už máte moto doma, tak vám ochotně poradí. Zkrátka je do srdcař :-) Doporučuji !!!
https://www.youtube.com/watch?v=qgdjr-d3xy4
Děkuji p. Kotrbovi nejen za kvalitní a precizní práci, kterou odvedl při renovaci mojí Emky, ale také za ochotu vysvětlit "tajemství" fungování jednotlivých dílů a naučit mě nastavování a základní údržbu. O ruských motorkách jsem se od p. Kotrby během probíhající renovace opravdu dost dozvěděl a naučil. Motorkám rozumí a evidentně ví, o čem mluví. S prací jsem maximálně spokojen, při renovaci jsem byl průběžně informován, na čem zrovna dělá, co není originální a co by doporučoval vyměnit. Vždy se mnou vše konzultoval, vysvětlil všechna pro a proti, nic nedělal svévolně. Se službami p. Kotrby jsem maximálně spokojen a mohu jen a jen doporučit. Takže ještě jednou, děkuji...
Dakujem p. Kotrbovy za vykonanu pracu, je to odbornik ktori sa vyzna. Je to odbornik, ktori si vzdy vedel poradit, v pripade ze postup sa nezhodoval stym na com sme sa dohodli, vzdy to so mnou prekonzultoval a dohodli sa na novom. Nic neskryva a snazi sa vzdy vyjst v ustrety.
Ja som mu priviezol jeden nepojazdny vrak a bral som si od neho jeden nadherny stroj.
Taktiez podpora po telefone ktora vzdy pomoze nech je vas problem akykolvek.
Takze p. Kotrba este raz, jedno velke dakujem.
I já úspěšně pokračuji v renovaci mé Emky jen díky p.Kotrbovi. Dávám mu nálepku : Férový odborník
Super odborník,po perfektne odvedenej robote zabezpečuje technickú podporu po telefóne v ktorú koľvek hodinu.Za mňa môžem len odporučiť,čo sa dohodne to platí.Po renovácii jazdím už rok a smejem sa od ucha k uchu keď na nej sedím. :
Za sebe mohu jen doporučit. Vše na čem jsme se domluvili klaplo na 100% Díky :-)
Bez pana Kotrby bych těžko jezdil, vždy se k němu můžete obrátit pro radu, a vždy Vám poradí a řekne jak to dělá
sežene vše co si vymyslíte prostě bez jeho služeb by tu spousta lidí nomohlo fungovat a je na něj spolehnutí
takových lidí je pomálu, tímto moc děkuji za vše co pro nás děláte
Skvělá komunikace, perfektní rady kdykoliv a pěkná práce. LUXUS!
Mohu jen a jen doporučit p.Kotrbu. Mám od něj motor po kompletní G.O. a dnes již mohu ohodonotit, protože s motorem jsem pár tisíc KM už najel a musím říct, že přede jako koťe a když vezmu za plyn, tak se mění motor z kotěte na dravou šelmu a je jak pila. Krásně tichý chod, olej nežere, nekouří a neprská, chytá krásně jak za studena, tak i když je motor horký v parném léťe.
Prostě radost a požitek z jízdy. Ještě jednou děkuju za bezvadnou práci a nadstandartní přístup.
konečně internetové stránky-všem doporučuji p.Kotrbu.Vstřícné a velmi solidní jednání.Bez obalu vám vysvětlí co jste koupili za vrak, ale udělá maximum, aby z toho vraku byl fešanda.
SUPER....dobrá práce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one